| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Light bulb 3W G9 DIM 4000K 200 lm THORGEON |
| Bränd | THORGEON |
| Kategooriad |
G9 LED-pirnid (kapsel), 3 W
G9 LED-pirnid (kapsel), dimmerdatavad G9 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G9 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 15.5 mm |
| Valgusefektiivsus | 67 lm/W |
| Pikkus | 44.5 mm |
| Nimipinge | 200-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 3 W |
| Valgusvoog | 200 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Pakkimistase 1 | 4752280012575 |
| Pinge liik | AC |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |