| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G9 230V 2.5W NW CERAMIC SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
G9 LED-pirnid (kapsel), 2,5 W
G9 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 835095 |
| Lambipesa | G9 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 2.5 W |
| Valgusvoog | 200 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650565272 |
| Pakkimistase 2 | 5902650565272 |
| Pakkimistase 3 | 5902650565272 |
| Pakkimistase 4 | 5902650565272 |