| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen Lamp Osram HALOPAR 50W 240V GU10 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | GU10 |
| Valgusvoo nurk | 30 ° |
| Kogupikkus | 55 mm |
| Läbimõõt | 51 mm |
| Värvustemperatuur | 2800 K |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300580159 |