| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen Lamp Osram64824FL 50W 230V GU10 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | GU10 |
| Valgusvoo nurk | 35 ° |
| Kogupikkus | 55 mm |
| Läbimõõt | 51 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2800 K |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300580111 |
| Valgusvoog | 300 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 2000 h |
| Lambi nimetus | MR16 |