EF146-150 Electronic Overload Relay 54 ... 150 A image 1
EF146-150 Electronic Overload Relay 54 ... 150 A image 2
EF146-150 Electronic Overload Relay 54 ... 150 A image 3
EF146-150 Electronic Overload Relay 54 ... 150 A thumbnail 1
EF146-150 Electronic Overload Relay 54 ... 150 A thumbnail 2
EF146-150 Electronic Overload Relay 54 ... 150 A thumbnail 3
EF146-150 Elektrooniline ülekoormusrelee 54-150 A, päästeklass reguleeritav
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4013614442230
MPN: 1SAX351001R1101
Pakend: 1
Karp: 20
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi EF146-150 Electronic Overload Relay 54 ... 150 A
Bränd ABB
Kategooriad Elektrooniline ülekoormuskaitse
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC001080
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Voolu seadistuspiirkond 54-150 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4013614442230
Pakkimistase 2 4013614483394
Muud tehnilised andmed
Paigaldusviis Vahetu kinnitamine
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 1
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V