AF146-30-11-13 Contactor image 1
AF146-30-11-13 Contactor image 2
AF146-30-11-13 Contactor image 3
AF146-30-11-13 Contactor thumbnail 1
AF146-30-11-13 Contactor thumbnail 2
AF146-30-11-13 Contactor thumbnail 3
AF146-30-00-13 Contactor
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7320500476994
MPN: 1SFL467001R1311
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi AF146-30-11-13 Contactor
Bränd ABB
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 75 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 146 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 100-250 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 100-250 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 100-250 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC/DC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7320500476994
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 1
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 200 A
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 37.285 kW
Allalaadimised
Kirjeldus
The AF146-30-11-13 is a 3 pole - 1000 V IEC or 600 V UL contactor with pre-mounted auxiliary contacts and double clamp, controlling motors up to 75 kW / 400 V AC (AC-3) or 100 hp / 480 V UL and switching power circuits up to 225 A (AC-1) or 200 A UL general use. Thanks to the AF technology, the contactor has a wide control voltage range (100-250 V 50/60 Hz and DC), managing large control voltage variations, reducing panel energy consumptions and ensuring distinct operations in unstable networks. Furthermore, surge protection is built-in, offering a compact solution. AF contactors have a block type design, can be easily extended with add-on auxiliary contact blocks and an additional wide range of accessories.