| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen lamp Philips EcoHalo Tw 35W GU10 230V 40D 1CT/10X5F |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | GU10 |
| Valgusvoo nurk | 40 ° |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2800 K |
| Lambi võimsus | 35 W |
| Pakkimistase 1 | 8727900864045 |