| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen Lamp Osram Halopar 64820 ST FL 35W 240V GU10 700X4X1 |
| Bränd | OSRAM |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | GU10 |
| Valgusvoo nurk | 35 ° |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2800 K |
| Lambi võimsus | 35 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300727226 |