| Item condition | New |
| Manufacture name | ZW338 Mounting plate, Field width: 1, 266 mm x 188 mm x 2 mm |
| Brand | ABB |
| Categories |
Mounting Plate for Distribution Boards
|
| Harmonized System Code | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000213 |
| Surface protection | Galvanized |
| Material | Steel |
| Packing level 1 | 4011617679387 |
| Packing level 2 | 4011617679387 |
| Width | 196 mm |
| Height | 266 mm |
| Perforated | No |