| Item condition | New |
| Manufacture name | ZW337 Mounting plate, Field width: 3, 116 mm x 688 mm x 2 mm |
| Brand | ABB |
| Categories |
Mounting Plate for Distribution Boards
|
| Harmonized System Code | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000213 |
| Surface protection | Galvanized |
| Material | Steel |
| Packing level 1 | 4011617679370 |
| Packing level 2 | 4011617679370 |
| Width | 696 mm |
| Height | 116 mm |
| Perforated | No |