| Item condition | New |
| Manufacture name | ZSD-2T/095 Eaton Metering Board ZSD meter cabinet equipped |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC000262 |
| Mounting method | Surface mounted (plaster) |
| Rated current | 0 A |
| Number of meter cabinets | 3 |
| Lower connection space | With bus bar 4-pole |
| Degree of protection (IP) | IP31 |
| Packing level 1 | 4015082568924 |
| Width | 800 mm |
| Model | 1-story |
| Height | 950 mm |
| Depth | 225 mm |
| With mounting plate | No |
| Built-in depth | 225 mm |
| Number of fields | 3 |
| Built-in height | 950 mm |
| Built-in width | 800 mm |
| Material | Steel plate |
| Number of TSG-panels | 0 |
| Number of distributor rows | 3 |