| Item condition | New |
| Manufacture name | ZAR.FILA LED ND 11-100W E27 827 A67 CL |
| Brand | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Dimmable | No |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Lamp efficacy | 138.3 lm/W |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Luminous flux | 1521 lm |
| Packing level 1 | 8718696809594 |