| Item condition | New |
| Manufacture name | ZAR.FILA CLA LED DT 5,5-40W A60 E27 827 |
| Brand | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Dimmable | Yes |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Lamp efficacy | 85.5 lm/W |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Luminous flux | 470 lm |
| Packing level 1 | 8718696709689 |