| Item condition | New |
| Manufacture name | ZAR.FILA CLA LED D 4,5-40W E14 827 B35 |
| Brand | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Dimmable | Yes |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Lamp efficacy | 104.4 lm/W |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Luminous flux | 470 lm |
| Packing level 1 | 8718696575550 |