| Item condition | New |
| Manufacture name | Building-in aluminum profile for 1 LED strip, wing profile SMALL, length 5m |
| Brand | Fluke |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 4202 1299 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Colour | Black |
| Width | 190 mm |
| Model | Bag |
| Height | 165 mm |
| Depth | 435 mm |
| Material | Fabric |
| Packing level 1 | 0754082137771 |
| Diameter | 0 mm |
| Material quality | Other |
| Padlock shackle | No |
| Rollable | No |
| With shoulder strap | No |
| Signal-red | No |
| With lock | No |
| Removable tray | No |
| Total number of compartments | 1 |
| With foam | No |
| With divider | No |
| With telescopic handle | No |