| Item condition | New |
| Manufacture name | Wiser PLC module |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000515 |
| Bus type | Other |
| Suitable for wall mounting | Yes |
| Ethernet | Yes |
| Number of ports 10/100 Mbps RJ45 | 1 |
| Number of ports 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Suitable for DIN rail (top hat rail) mounting | Yes |
| Flush-mounted installation | No |
| Packing level 1 | 3606481257840 |
| Width | 27 mm |
| Height | 90 mm |
| Depth | 68 mm |
| Number of ports 10 Mbps of ST | 0 |
| Number of ports 100 Mbps SC | 0 |
| Number of ports 10 Mbps of SC | 0 |
| Number of ports 10 Mbps RJ45 | 0 |
| Number of ports 1000 Mbps SC (SX) | 0 |
| Number of ports 1000 Mbps SC (LX) | 0 |
| Number of ports 10 Gbit SC (SR) | 0 |
| Number of other ports | 1 |