| Item condition | New |
| Manufacture name | Wi-Fi BLE 60W A60 E27 RGB 2PK + Remote |
| Brand | PHILIPS |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 8 W
E27 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2700-6500 K |
| Lamp power | 8 W |
| Luminous flux | 806 lm |
| Packing level 1 | 8719514550117 |