| Item condition | New |
| Manufacture name | Wi-Fi BLE 50W G95 E27 920-50 Amb 1PF/6 |
| Brand | PHILIPS |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 7 W
E27 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2000-5000 K |
| Lamp power | 7 W |
| Luminous flux | 640 lm |
| Packing level 1 | 8718699786793 |