| Item condition | New |
| Manufacture name | WGX-JP65A KOPPELVEER+AARDING |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | NL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000874 |
| Model | Universal |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Other |
| Material | Stainless steel |
| Packing level 1 | 7315885596245 |
| Construction type | Coupling |
| Suitable for depth of wall duct | 65 mm |
| Suitable for wall duct width | 170 mm |
| With potential equalization | No |