| Item condition | New |
| Manufacture name | WGT-CS170A SAW JIG |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | NL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 4417 0000 00 |
| ETIM | EC002440 |
| Width | 65 mm |
| Depth | 170 mm |
| Packing level 1 | 7315880080633 |
| Symmetrical model | No |