| Item condition | New |
| Manufacture name | WEATHERPROOF LED G3 SET Single 1500mm |
| Brand | Sylvania |
| Country of origin* | HU |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Colour | Other |
| Width | 0 mm |
| Beam angle | 0 ° |
| Diameter | 0 mm |
| Length | 0 mm |
| Height/depth | 0 mm |
| Reflector perforated | No |
| Design of the grid/reflector | Other |
| Light distributor | None |
| Packing level 1 | 5410288488875 |