| Item condition | New |
| Manufacture name | WARTEL DISASSEMBLY TOOL M40 |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | TR |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000211 |
| Material | Plastic |
| Degree of protection (NEMA) | Other |
| Packing level 1 | 3606481360427 |
| Width | 0 mm |
| Model | Other |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Surface protection | Untreated |
| Pre-stamping | No |
| Type | Straight |
| Thread type | Metric |
| Number of connector holes | 0 |