| Item condition | New |
| Manufacture name | MBCSCMCB DEKSEL 25S60 VR AUTOMAAT |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000775 |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 5411815244063 |
| Colour | Grey |
| Width | 600 mm |
| Height | 250 mm |
| Depth | 51 mm |
| Hinging | No |
| Quick locking | Yes |
| Transparent | Yes |