| Item condition | New |
| Manufacture name | VIALOX® NAV-T SUPER XT 600W SUPER XT |
| Brand | OSRAM |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Socket | E40 |
| Luminous flux | 90000 lm |
| Colour temperature | 2000 K |
| Lamp power | 600 W |
| Packing level 1 | 4058075803633 |