| Item condition | New |
| Manufacture name | VG device unit for spotlight 2000W 400V |
| Brand | PCE |
| Harmonized System Code | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Nominal voltage | 400 V |
| Degree of protection (IP) | IP54 |
| Packing level 1 | 9003399334955 |
| Conductor cross section | 2.5 mm² |
| Connection type | Other |
| Length of connection cable | 10 m |