| Item condition | New |
| Manufacture name | VERSTELBARE CONSOLE 400 Zplus |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | NL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Width | 0 mm |
| Model | Other |
| Height | 105 mm |
| Length | 0 mm |
| Suitable for circuit integrity | No |
| Suitable for cable management system width | 400 mm |
| Packing level 1 | 8428031160906 |
| RAL-number | 0 |
| Surface protection | Hot-dip galvanized and coated |
| Material quality | Other |
| Material | Steel |
| Load bearing capacity | 0 kN |