VALUECLP25 2,5W/830 230VFR E14 FS1 OSRAM image 1
VALUECLP25 2,5W/830 230VFR E14 FS1 OSRAM image 2
VALUECLP25 2,5W/830 230VFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALUECLP25 2,5W/830 230VFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALUECLP25 2,5W/830 230VFR E14 FS1 OSRAM
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 30.06.26
EAN: 4099854548017
MPN: 4099854548017
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 1-4 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name VALUECLP25 2,5W/830 230VFR E14 FS1 OSRAM
Brand OSRAM
Categories E14 LED Bulbs, 3 W
E14 Light Bulbs
Country of origin* CN
Harmonized System Code 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energy Class
EPREL - European Product Registry for Energy Labelling 2249858
Socket E14
Dimmable No
Lamp efficacy 100 lm/W
Nominal voltage 220-240 V
Colour temperature 3000 K
Lamp power 2.5 W