| Item condition | New |
| Manufacture name | UPS BATTERY SWITCHGEAR 700A |
| Brand | EATON |
| Categories |
UPS and Accessories
|
| Type of accessory/spare part | Other |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Packing level 1 | 6430028228232 |
| Width | 617 mm |
| Height | 1100 mm |
| Depth | 492 mm |