| Item condition | New |
| Manufacture name | UN.BI/BU WGX-H170x65 R9010/60 |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | NL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002445 |
| Width | 65 mm |
| Model | Universal |
| Depth | 170 mm |
| Material | Steel |
| Angle | 90 ° |
| Packing level 1 | 7315880113706 |
| Halogen free | Yes |
| RAL-number | 9010 |
| Surface protection | Coated |
| Material quality | Other |
| Cover width | 0 mm |