| Item condition | New |
| Manufacture name | UMHSD 48/48-ER |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 40 mm |
| Height | 100 mm |
| Type of accessory/spare part | Mounting kit |
| Length | 215 mm |
| Packing level 1 | 4250217449543 |
| Colour | Silver |
| Diameter | 0 mm |
| Material | Stainless steel |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |