| Item condition | New |
| Manufacture name | UID8450/10 ZGP Switch Dim 2B |
| Brand | PHILIPS |
| Categories |
Push Buttons
|
| Harmonized System Code | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Model | Control unit |
| Packing level 1 | 8718696449318 |
| Width | 86 mm |
| Height | 97 mm |
| Depth | 22 mm |