| Item condition | New |
| Manufacture name | TWINBUS HUISDEURTELEFOON COMFORT WIT |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000779 |
| Mounting method | Surface mounted (plaster) |
| Installation technique | Bus system |
| Screen diagonal (inch) | 0 |
| Packing level 1 | 3606485079738 |
| Colour | White |
| Width | 132 mm |
| Height | 220 mm |
| Depth | 42 mm |
| Overhear protected | Yes |
| Mutable call tone | Yes |
| Operation door lock | Yes |
| Internal communication | Yes |
| Additional device connectable | No |
| Loudness control | Yes |
| Control extra function(s) | Yes |
| Function lamps | Yes |
| With automatic door opener | Yes |
| Screen diagonal | 0 mm |
| Specific call tone | Yes |