| Item condition | New |
| Manufacture name | TWINBUS WIRELESS SIGNAL SENDER WHITE |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8517 6920 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Installation technique | Bus system |
| Width in number of modular spacings | 0 |
| Packing level 1 | 3606485079875 |