TUBE CABLE LUGS KRF/300-20 image 1
TUBE CABLE LUGS KRF/300-20 image 2
TUBE CABLE LUGS KRF/300-20 thumbnail 1
TUBE CABLE LUGS KRF/300-20 thumbnail 2
TUBE CABLE LUGS KRF/300-20
Order only Minimal order quantity: 10
Price (excl. VAT):
This price is valid until 30.09.26
EAN: 4044773202014
MPN: 61803400
Item condition New
Manufacture name TUBE CABLE LUGS KRF/300-20
ETIM EC001051
Bolt dimension (metric) 20
Packing details
Packing level 1 4044773202014, 4044773202014
Other Technical data
Surface protection Tinned
Nominal cross section 300 mm²
Downloads
Description
Voordelen; Hoge veiligheid en belastbaarheid door hoogwaardig elektrolytkoper Met inspectiegat (vanaf 4 mm²) Toepassing; Vooral voor aansluitingen op aardingsrails en busbars KR:Voor fijn- en meerdradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met een aderdoorsnede van 0,75-10mm² KRT: Voor meerdradige koperen geleiders (klasse 2) met aderdoorsnede van 10 - 1000 mm² KRF: Voor fijndradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met aderdoorsnede van 16 - 800 mm² Max. 48 kV