| Item condition | New |
| Manufacture name | TS MOUNTING ARMS VERTICAL |
| Brand | Rittal |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7318 2900 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Model | Other |
| Material | Steel |
| Packing level 1 | 4028177212718 |
| Colour | Other |
| Width | 63 mm |
| Height | 11.8 mm |
| Depth | 25.5 mm |