| Item condition | New |
| Manufacture name | Tridonic LED COVER WHITE D50mm LES 23mm |
| Brand | Tridonic |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 50 mm |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Length | 50 mm |
| Packing level 1 | 9006604143526, 9006604143526 |
| Colour | White |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Plastic |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |