| Item condition | New |
| Manufacture name | TOROIDAL TRANSFORMER 210VA, chrome, 12V |
| Brand | SLV |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8504 3180 00 |
| ETIM | EC001500 |
| Colour | Chrome |
| Width | 0 mm |
| Height | 65 mm |
| Type of transformer | Toroidal core transformer |
| Connection type primary side | Screw connection |
| Connection type secondary side | Screw connection |
| Diameter | 136 mm |
| Length | 0 mm |
| Housing material | Steel |
| Surface-mounted | No |
| Built-in | No |
| Short-circuit protected | Yes |
| With secondary automatic circuit breaker | Yes |
| Number of output positions (pairs) | 1 |
| Input voltage | 230 V |
| Output voltage | 12 V |
| Power | 210 W |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Safety transformer | Yes |
| Overload protection | No |
| Overtemperature protection | Yes |
| IFTTT support available | No |
| Dimming 0-10 V | No |
| Dimming 1-10 V | No |
| Dimming DALI | No |
| Dimming DMX | No |
| Dimming potentiometer (integrated) | No |
| Dimming GPRS | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Dimming manufacturer's proprietary system | No |
| Dimming mains voltage modulation | No |
| Dimming phase cut-off | No |
| Dimming phase cut-on | Yes |
| Dimming programmable | No |
| Dimming RF | No |
| Dimming Sine Wave Reduction | No |
| Dimming Touch and Dim | No |
| Dimming Zigbee | No |
| Dimming with push-button | No |
| No dim function | No |
| Dimming DSI | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Packing level 1 | 4024163022835 |
Vācijas uzņēmums "SLV" ir viens no Eiropas vadošajiem apgaismes iekārtu ražotājiem, kura sortimentā ietilpst spuldzes, tehniskas apgaismojums, dekoratīvs apgaismojums āra un LED apgaismojums. "SLV" lampu kolekcija ir kā elegances, stingrības un nevainojamas vācu kvalitātes piemērs. Plašs uzņēmuma sortiments patiks gan parastiem klientiem, gan profesionāliem dizaineriem. "SLV" uzņēmuma devīze ir “Kvalitāte par saprātīgu cenu”. Uz doto brīdi "SLV" kompānijas produkciju izmanto vairāk neka 80 valstīs, 23 no kuriem it uzņēmuma ekskluzīvie pārstāvi. "SLV" spuldzes raksturo augsta gaismas atdeve, energoefektivitāte, ilgs kalpošanas laiks un vācu kvalitāte. Kompānija "SVL" piedāvā lielu gaismekļu klāstu iekšējam un ārējam apgaismojumam. Pastāvīga jaunu risinājumu veidošanā iekšējā un ārēja apgaismojumā atnesa "SLV" zīmolam pasaules slavu un vispārēju atzinību.