Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 2
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 3
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 2
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 3
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 4
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white
Order only Minimal order quantity: 10
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 7315885589520
MPN: 5589520
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white
Brand Schneider Electric
Categories Wall-Mounted Cable Ducts
ETIM EC000872
Width 72 mm
Model Base unit
Depth 145 mm
Material quality Other
Material Plastic
Number of covers 0
Cover width 1 0 mm
Cover width 2 0 mm
Cover width 3 0 mm
Symmetric Yes
Angle 85-135 °
Packing details
Packing level 1 7315885589520
Other Technical data
Colour White
Halogen free Yes
RAL-number 9016
Operating temperature -25-60 °C