Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 1
MD01 image 2
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 3
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 4
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 image 5
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 3
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 4
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010 thumbnail 5
Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 7315880011354
MPN: 5590237
Package: 1
Box: 200
Pallet: 2400
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Thorsman - TTI-ES123 - stop end - 72 mm - white RAL 9010
Brand Schneider Electric
Categories Wall-Mounted Cable Ducts
Country of origin* SE
ETIM EC000873
Width 123 mm
Model Universal
Depth 72 mm
Suitable for Left/right
Thickness 0 mm