Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 3
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 4
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 5
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 3
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 4
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 5
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 7315880006725
MPN: 5576121
Package: 1
Box: 10
Pallet: 160
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white
Brand Schneider Electric
Categories Wall-Mounted Cable Ducts
ETIM EC000876
Width 100 mm
Model Base unit and cover
Depth 52 mm
Material quality Polyvinyl chloride (PVC)
Material Plastic
Number of covers 1
Cover width 1 80 mm
Cover width 2 0 mm
Cover width 3 0 mm