Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m
This price is valid while stock lasts
EAN: 7315880005865
MPN: 5512418
Package: 1
Box: 4
Pallet: 40
Item condition New
Manufacture name Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m
ETIM EC001938
Colour White
Width 161 mm
Halogen free Yes
Depth 72 mm
RAL-number 0
Surface protection Coated
Material quality Other
Length 2500 mm
Operating temperature -5-60 °C
Number of covers 0
Number of plug-in partitions 2
With duct connector No
Useful cross section 8775 mm²
Cover width 1 0 mm
Cover width 2 0 mm
Cover width 3 0 mm