| Item condition | New |
| Manufacture name | Text cap |
| Brand | ABB |
| Country of origin* | SE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC001072 |
| Built-in diameter | 0 mm |
| Packing level 1 | 7320500549131 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Diameter | 0 mm |