| Item condition | New |
| Manufacture name | SYLSMART SSE ACCESSORY SYLBAY1 |
| Brand | Sylvania |
| Country of origin* | GB |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Packing level 1 | 5410288416007 |