| Item condition | New |
| Manufacture name | Plastic gland plate for compartment divider, Dimensions (W x D): 850 x 251 mm |
| Brand | Rittal |
| Categories |
Gland Plates
|
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000211 |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 4028177937727 |
| Packing level 2 | 4028177937727 |
| Packing level 3 | 4028177937727 |
| Width | 850 mm |
| Model | Other |
| Height | 251 mm |
| Surface protection | Untreated |
| Pre-stamping | No |
| Type | Other |