| Item condition | New |
| Manufacture name | SV FRAME CONNECTION PIECE FOR MINI-TS |
| Brand | Rittal |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7907 0000 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Model | Mounting rail |
| Packing level 1 | 4028177543201 |
| Colour | Other |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Material | Other |