| Item condition | New |
| Manufacture name | Suspension fixing AMJK1 Suspension Hook Kit |
| Brand | Ensto |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 65 mm |
| Height | 60 mm |
| Type of accessory/spare part | Supporting bracket |
| Length | 40 mm |
| Packing level 1 | 6438100407223, 6438100407223 |
| Packing level 2 | 6438100407223 |
| Material | Steel |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
Monix IP23 is efficient and versatile luminaire serie for dry and humid premises. The multipurpose luminaire range fits excellent for general lighting supermarkets, warehouses and various industrial applications.