| Item condition | New |
| Manufacture name | Support profile holder new |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC002625 |
| Type of accessory/spare part | Fastening parts/-set |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 4015153160927 |
| Width | 28 mm |
| Height | 41 mm |
| Depth | 22 mm |