| Item condition | New |
| Manufacture name | Sun/twilight sensor, 2 m, polar white |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC001591 |
| Nominal voltage | 0 V |
| Model | Brightness sensor |
| Rated current | 0 A |
| Packing level 1 | 3606485009001 |