| Item condition | New |
| Manufacture name | Stickervel Hafonorm Consumer Unit |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Length | 0 mm |
| Magnetic | No |
| Transparent | No |
| Fluorescent | No |
| Packing level 1 | 8712507452290 |