| Item condition | New |
| Manufacture name | Steinel Reserveglas t.b.v. L 665 / L 666 / L 274 |
| Brand | STEINEL |
| Harmonized System Code | 9405 9110 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Colour | White |
| Width | 0 mm |
| Beam angle | 0 ° |
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Diameter | 0 mm |
| Length | 249 mm |
| Height/depth | 83 mm |
| Material | Glass |
| Kind of cover | Opal |
| Light outlet | Direct |
| Light sharing | Symmetric |
| Grid perforated | No |
| Reflector perforated | No |
| Design of the grid/reflector | None |
| Light distributor | None |
| Packing level 1 | 4007841006211 |